Czym odznaczają się niezawodne zmywarki przemysłowe?

Bardzo ważne jest to, aby wszelkie zmywarki używane w gastronomii spełniały coraz większe wymagania w zakresie higieny, ekonomii i ekologii. Istotne jest także to, aby były one możliwie najbardziej łatwe do czyszczenia wewnątrz. Liczy się także to, aby wewnętrzne części zmywarki były wykonane ze stali nierdzewnej. W związku z tym większość zmywarek, które jest dostępna na rynku jest emaliowana. Warto wiedzieć, że dzięki specjalnej technice emaliowania powstaje bardzo mocna powłoka odporna na zarysowania i szkodliwe działanie wszelakich środków chemicznych.

Istotne jest także to, aby program do dezynfekcji termicznej spełniał określone standardy dla szczególnie wysokich wymagań higienicznych. Wiele zmywarek posiada wkłady zapobiegające uszkodzeniu szkła, sztućców i naczyń, ułatwiające mycie i suszenie oraz ładowanie i rozładowywanie naczyń. Wiadomo bowiem powszechnie, że ekonomia i technologia zmywania naczyń jest również ważną kwestią.

Na idealne efekty czyszczenia mają wpływ sterowanie elektroniczne i stosowanie rozbudowanych programów do czyszczenia naczyń na skalę przemysłową. Tylko to zapewnia wysoką wydajność i precyzję czyszczenia w krótkim czasie bardzo dużej liczby naczyń. Wbudowany jest także do takich zmywarek mechanizm, który daje możliwość podłączenia wody zimnej i ciepłej, co skraca czas mycia i obniża koszty eksploatacji takich urządzeń, co jest również korzystne dla ich posiadaczy. Ponadto, zmywarki przemysłowe posiadają możliwość podłączenia pompy dozującej do płynnych detergentów.

Jakie zmywarki przemysłowe wybrać?

Już na etapie planowania wyposażenia kuchni w hotelu i restauracji, konieczne jest rozważenie odpowiedniego wyboru ważnych urządzeń, takich jak zmywarka do naczyń. Wymagania w tym zakresie zależą także od rodzaju i stopnia zanieczyszczenia, liczby naczyń i sztućców, które mają być myte, jak również od szybkości, z jaką należy przygotowywać ponownie dane naczynia do użytku. Firma classeq posiada odpowiednie rozwiązania, aby spełnić wszystkie te wymagania. Warto zapoznać się z oferowanymi przez nich zmywarkami do naczyń, które można znaleźć pod adresem: https://www.classeq.pl/. Wiadomo, jak ważne jest profesjonalne i dokładne mycie szkła. Zadbanie o tak delikatne elementy wymaga precyzji, delikatności i odpowiedniej temperatury wody do mycia i płukania. Istotne jest również proste i szybkie czyszczenie sztućców. Warto wiedzieć, że czyszczenie, płukanie i suszenie z polerowaniem odbywa się tutaj w jednym cyklu, co bardzo nam ułatwia pracę.

Separator image .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?