Panele Novatic. Dach na 9 pokoleń.

Wybór dachu, przy budowie domu, bywa szczególnie trudny ze względu na to, że dach stanowi swego rodzaju ukoronowanie całego budynku i w oczach innych oraz może stanowić świadectwo całej naszej sumy wysiłków i podjętej pracy. Tak to już jest, że w architekturze budynków, zarówno tych starych jak i tych o bardziej nowoczesnym designie, dachy nie wiedzieć czemu, szczególnie lubią zwracać uwagę. 

Panele stalowe i panele Natura. Dach, który spełni nasze oczekiwania. 

Firma Novatic, doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego w jej bogatej ofercie, znajdziemy wyjątkowe panele, mogące stanowić pokrycie naszego dachu oraz efektowne i solidne wykończenie, stawianego przez nas domu. Dwie, główne kategorie produktów dachowych Novatic, to panele stalowe oraz panele natura.

Panel novatik

Stalowe panele Novatic, charakteryzują się tym, że stanowią zupełnie nową jakość we wzornictwie i wykorzystanej przy ich produkcji technologii.

Ich oferta, obejmuje:

  1. panele Premium,
  2. panele Harnaś,
  3. panele Desimo,
  4. oraz panele Klasyk.

Ogromny atutem blachodachówek Novatic, jest to, że ze względu na swoją wysoką jakość, nie wymagają one wielu zabiegów konserwacyjnych. Z naszej strony, wystarczy zaledwie minimalna troska o zachowanie ich w nienaruszonym i dobrym stanie. 

Pokrycia dachowe Natura, czyli druga z dwóch podstawowych kategorii blachodachówek Novatic https://sklep.dachy4u.pl/produkt/novatik-premium-mat/, cechują się przede wszystkim tym, że do ich produkcji obok wytrzymałej stali i aluminiowo-cynkowej warstwy, wykorzystane zostały również składniki naturalnego pochodzenia. Takie jak skała wulkaniczna czy tradycyjne drewno.

Dlaczego panele Novatic są tak wyjątkowe i wyróżniają się na tle innych pokryć dachowych? 

Panele Novatic, stanowią nowatorską alternatywę wobec dominujących i powszechnie stosowanych pokryć falistych oraz standardowych i niezauważonych, zwykłych pokryć dachowych, jakie najczęściej obecne są na polskich dachach. 

Efekt, jaki możemy uzyskać, wybierając panele Novatic, to solidny dach o ponadczasowej i ponadczasowej estetyce, który pozostanie w nienaruszonym stanie przez długie lata. Firma reklamuje swój sztandarowy produkt, jako tak dobry i wytrzymały gatunkowo, że jest on w stanie wytrzymać czas równy dziewięciu pokoleniom. Aby to sprawdzić, warto jest skorzystać z oferty Novatic. Możecie być państwo pewnie tego, że dachówki firmy Novatic, spełniają najwyższe wymagania jakościowe i estetyczne, o co zadbali ich projektanci. Dodatkowo firma, zapewnia na nie aż do 50 lat gwarancji.

 

 

Separator image .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?