Co powiedzą karty? Zalety wróżek na telefon

Nieodłączną częścią naszego jestestwa jest ciekawość naszej przyszłości i przyszłości naszych bliskich. Zastanawiamy się, czy dostaniemy wymarzoną pracę i czy kogoś poznamy. Do niedawna ograniczeni byliśmy tylko do programów ezoterycznych w telewizji bądź wróżek reklamujących się na łamach gazet. Dynamiczny rozwój technologii sprawia, że nigdy nie było prościej poznać swoje dalsze losy niż dzisiaj.

Telefon niczym szklana kula

Smartfon stał się nieodłącznym elementem naszej rzeczywistości. Korzystamy z niego praktycznie w każdej wolnej chwili. Przeglądamy w nim Facebooka, słuchamy na nim muzyki i kontaktujemy się za jego pośrednictwem ze światem zewnętrznym. Współczesny telefon komórkowy stał się poniekąd magiczną szklaną kulą, z którego pomocą poznać możemy przyszłość. Czemu tak jest? Otóż za sprawą smartfona możemy skontaktować się z wysoce wyspecjalizowaną w rozmaitych obszarach ezoteryki wróżką i poprosić o postawienie rozkładu tarota. Dzięki temu poznamy odpowiedzi na nurtujące nas pytania, odnajdziemy wewnętrzny spokój i ustalimy, w jaki sposób postąpić.

Co oferuje szklana kula?

Umownie nazwijmy to szklaną kulą przewidującą przyszłość. Za pomocą smartfona jak już zostało to wspomniane powyżej, skontaktować się można z profesjonalistami w swojej sztuce. Wróżka SMS, choć brzmi trywialnie to dobre rozwiązanie dla tych spośród nas, którzy borykają się z wewnętrznymi dylematami i pragną poznać odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Przeważnie takie wróżki to prawdziwe specjalistki z wieloletnim doświadczeniem z różnymi rozkładami kart tarota, run i Reiki. Koszt takiej wiadomości tekstowej nie jest wysoce wyśrubowany, ponieważ mówimy tu o równowartości nieco ponad 3zł. Niewiele, prawda?

Kto po drugiej stronie?

Wśród wróżek udzielających odpowiedzi klientom nie ma osób z przypadku. To prawdziwe sztukmistrzynie z udokumentowanym doświadczeniem. Przypadkowość osób będących po drugiej stronie jest wykluczona. Udzielając podstawowych informacji o sobie, możemy być też pewni niemal stuprocentowej dyskrecji. Jest to dla nas niezwykle ważne, co zrozumiałe. Wróżkę możemy sprawdzić, zaglądając na jej profil. Znajdziemy w nim opinię klientów na temat jej doświadczenia i trafności stawianych kart. Po wyborze najbardziej według nas odpowiedniej możemy się z nią skontaktować.

Kontrola jakości usług jest stale monitorowana i co najważniejsze z naszego punktu widzenia, odbywa się bez jakiegokolwiek uszczerbku na naszej prywatności. Przebieg usługi nie jest rejestrowany, co dodatkowo zwiększa poczucie zachowywanej dyskrecji.

Separator image .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?