Łóżko jednoosobowe 90×200

Łóżko jednoosobowe – co trzeba wziąć pod uwagę przy jego zakupie? Jednoosobowe łóżka powinny mieć solidną ramę i konstrukcję, tak aby nie trzeszczały i nie ruszały się zbytnio w czasie zmiany pozycji. Łóżka sypialniane muszą mieć odpowiedni stelaż, dostosowany do konkretnego typu materaca, dla przykładu jeżeli decydujemy się na materac salsa 90×200, najlepiej aby zakupić do niego stelaż elastyczny, gęsto-żebrowany 90×200. Dodatkowo do łóżka trzeba dobrać odpowiedni materac. Materac musi być wybrany indywidualnie dla każdego człowieka z osobna. Jeżeli decydujemy się na jednoosobowe łóżko warto rozważyć łóżka tapicerowane oraz łóżka wykonane z drewna litego.

Łóżka z drewna litego są bardzo mocne pod względem konstrukcyjnym. Ciężko je w jakikolwiek sposób zniszczyć czy uszkodzić. Drewno jest surowcem odpornym na zarysowania, wgniecenia. Przy odpowiednim zastosowaniu bejcy, i odpowiedniej impregnacji drewna, na pewno posłuży przez wiele lat. Jeżeli zaś chodzi o łóżka tapicerowane – warto zainwestować w wysokiej jakości tkaniny tapicerskie. Dobre materiały obiciowe powinny charakteryzować się wysokim współczynnikiem odporności na ścieranie, pilingowanie oraz być łatwo czyszczące. Producenci tkanin tapicerskich mają w ofercie wysokiej jakości tkaniny Aqua Clean, które czyścimy wodą. Sama woda jest w stanie usunąć zabrudzenia na przykład po winie, mazakach, kawie, pizzy i in. Łóżka w rozmiarach 90×200 mogą mieć też pojemniki na pościel, są wtedy bardziej praktyczne i funkcjonalne.

Jaki wybrać materac do łóżka jednoosobowego?

Dobrym rozwiązaniem jest materac salsa 90×200. jest on bardzo ergonomiczny, wygodny i zapewnia wysoki komfort snu. Materac salsa 90×200 wykonany jest z wysokiej jakości pian. Pianka termoelastyczna Visco tworzy jego wierzchnią warstwę (ok. 5 cm) i pianka wysokoelastyczna Flexifoam tworzy jego dolną warstwę. Materac optymalnie podpiera ciało niezależnie od pozycji w jakiej śpimy. Jest produktem atestowanym, ortopedycznym. Zalecanym zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Pianka jest wykonana z wysokiej jakości surowców, dzięki temu odpowiednio oddycha i odprowadza wilgoć. Pokrowiec materaca salsa 90×200 jest zdejmowalny, dzięki temu można go prać. Wpływa to na higieniczność snu. Higieniczny sen to zdrowszy sen. Zakupując materac salsa 90×200 warto dokupić do niego odpowiednią poduszkę ortopedyczną. Poduszki ortopedyczne (piankowe) podnoszą jakość snu. Odpowiednio podtrzymują odcinek szyjny kręgosłupa, sprawiając że kręgosłup jest w linii prostej.

Separator image .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?