Perfekcyjnie wykończona łazienka

Retro, vintage, w angielskim stylu, art deco to tylko niektóre z określeń, jakie w ostatnim czasie dominują w branży aranżacji wnętrz. Do łask wróciły łazienki, które swoim wyglądem i wyposażeniem mają przypominać eleganckie przedwojenne salony łazienkowe.

Piękno zaklęte w formie

Duże wolnostojące wanny, specjalnie stylizowane umywalki, frezowane nóżki, czy lustra w bogato zdobionych ramach to aktualnie najczęściej poszukiwane akcesoria wyposażenia łazienek. Trudno się dziwić, bogata oferta sklepów pozwala puścić wodze fantazji i tworzyć niezwykłe unikatowe wnętrza.

Łazienka w stylu retro, poza niewątpliwą elegancją, wyróżnia się także przytulnym ciepłem wnętrza. Piękne profilowane kształty, połączenie bieli z ciepłem drewna, ceramiki z metalicznym niklem sprawia, że każde wnętrze urządzone w tym stylu jest ciekawe i jedyne w swoim rodzaju.

Stylowe wykończenie

To jedyny styl, w którym najpiękniejszym i jednocześnie bardzo zróżnicowanym elementem są baterie łazienkowe. Misternie wykonane kurki, pięknie tłoczone krany, stylizowane na dawne słuchawki prysznicowe i ceramiczne gałki potrafią przemienić każde wnętrze łazienki. W sklepach takich jak lazienkaretro.eu znajdziemy nawet baterie i dodatki łazienkowe w kolorze miedzi.

Retro nie oznacza przestarzale. Osoby, które cenią sobie nowoczesność i wysoką jakość również odnajdą się w tym stylu. Bez trudu można dostać baterie łazienkowe retro, spełniające współczesne standardy i wykonane z najwyższej klasy materiałów. W asortymencie nie brakuje również baterii ściennych, które nadają wnętrzom nowoczesnego charakteru.

Sztuka dekoracyjna

Baterie łazienkowe w stylu retro to bardzo udane połączenie estetyki i funkcjonalności. To chyba jedyny w swoim rodzaju przypadek, kiedy przedmiot codziennego użytku może być jednocześnie dziełem sztuki. Taka łazienka spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego estety.

Badania przeprowadzone w Wielkiej Brytanii pokazały, że człowiek w ciągu całego życia średnio 1,5 roku spędza w łazience. Warto więc zadbać o to, żeby był to czas spędzony jak najmilej.

Separator image .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?