Agregat prądotwórczy generator KALTMANN K-AK2500 PRO

Potrzebujesz po raz pierwszy skorzystać z agregatu prądotwórczego? Jeśli tak, warto będzie zwrócić swój wzrok w stronę KALTMANN K-AK2500 PRO. Sprzęt ten jest bowiem prosty w obsłudze oraz charakteryzuje się łatwym rozruchem. Oprócz tego, oferuje wysoką jakość, funkcjonalność, a także długi okres eksploatacji. KALTMANN K-AK2500 PRO znajduje zastosowanie w gospodarstwach domowych, warsztatach, budowach, na działkach rekreacyjnych, a także w trakcie biwaku czy na kempingu. Szereg zalet związanych z tym produktem czyni go idealnym wyborem w przypadku korzystania z agregatu po raz pierwszy.

Technikalia

Osoby pragnące skorzystać z agregatu prądotwórczego po raz pierwszy na pewno chciałyby dowiedzieć się o szczegółach wpływających na wysoką funkcjonalność agregatu prądotwórczego KALTMANN K-AK2500 PRO. Urządzenie zapewnia połączenie wysokiej funkcjonalności, prostej obsługi oraz bardzo niskiego natężenia hałasu, co sprawia, że agregat ten można określić mianem idealnego do użytku w ogrodzie na działce, na kampingu, w budownictwie oraz rolnictwie. Przechodząc już do samych szczegółów technicznych, rodzaj silnika agregatu prądotwórczego KALTMANN K-AK2500 PRO określany jest jako 1-cylindrowy, 4-suwowy OHW25o.

Jego paliwo stanowi benzyna bezołowiowa, a zbiornik jest w stanie pomieścić jej 12 litrów. Zbiornik agregatu wyposażony jest również we wskaźnik poziomu benzyny. W agregacie znajduje się zbiornik oleju o pojemności 0,6 litra, który to także wyposażony jest w czujnik poziomu. Na łatwość użytkowania przekłada się system startu Easy start linkowy, który pozwala na łatwe uruchomienie urządzenie przez osoby, które po raz pierwszy z niego skorzystają. Agregat prądotwórczy Kaltmann – moc znamionowa w wysokości 2000 W oraz moc maksymalna w wysokosci 2200 W wyposażone są z myślą o zachowaniu jak największego bezpieczeństwa użytkowania w regulator napięcia AVR ELECTRONIC, woltomierz oraz bezpiecznik przeciążeniowy. Silnik spala 1,6 l/h, gniazda zastosowane w agregatorze to dwa gniazda 230 V, a okres gwarancyjny wynosi 2 lata.

Separator image .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?