Zaopatrzenie higieniczne do łazienki

Firma Izopaper zajmuje się produkcją podstawowych produktów higienicznych do łazienek. Oferuje przede wszystkim papier toaletowy, ale również ręczniki papierowe i czyściwa. Wszystkie artykuły wykonane są z dbałością i starannością, tak by w pełni zadowolić klienta. Wysoka jakość stosowanych materiałów gwarantuje wygodę i komfort w użytkowaniu.

Wyroby wielu firm produkowane są z dbałością o środowisko naturalne. Ręczniki i papier toaletowy zawierają domieszki żywicy, co podnosi ich jakość i ekologiczność. Wszystkie produkty wykonane są w 100% w sposób zgodny z naturą, a każdy z nich posiada dodatkowo certyfikat PZH. Użycie najnowszych technologii i liń produkcyjnych sprawia, że ceny produktów utrzymują się na bardzo korzystnym dla klienta poziomie. Każde zamówienie przyjmowane i realizowane jest indywidualnie, tak aby osoba kupująca była w pełni usatysfakcjonowana z obsługi. Posiadają długoletnie doświadczenie, ponieważ współpracują z wieloma instytucjami oraz przedstawicielami handlowymi. W pełni zdają sobie sprawę z oczekiwań i robią wszystko by jak najlepiej im sprostać.

Firma powstała w 1995 roku. Na początku posiadali jedynie linię produkcyjną papieru toaletowego, ale z czasem rozszerzyli działalność o produkcję innych artykułów. Siedziba Izopaper znajduje się w miejscowości Mała Grzywna niedaleko Torunia, w województwie kujawsko-pomorskim. Od lat stara się by nasze produkty posiadały najwyższą jakość i spełniały wszystkie normy Unii Europejskiej. Dbają o jakość i wyposażenie naszych fabryk, tak aby wszystkie linie produkcyjne pracowały zgodnie z najnowszymi technologiami. Jednocześnie starają się zindywidualizować każdego klienta i udowodnić, że jego zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

Izopaper to firma, która potrafi sprostać nawet najwyższym standardom i wymaganiom. Posiada długoletnie doświadczenie oraz wiele pozytywnych opinii. Oferuje wiele niezbędnych w każdej łazience produktów w bardzo korzystnych cenach.

Separator image .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?